Ako môže muž, otvoriť vo svojom vzťahu

sexualitu

nekončiacej vášni 

Vo webseminári sa dozviete a naučíte: 

 • Poviem vám o najmocnejšom tajomstve milovníka Casanovy, ktoré rozvášni každú ženu
 • Prečo je Sebahodnota kľúčovým bodom v rozvíjaní vašej sexuality 
 • Ukážem vám, ako môžete vytvoriť bezpečný emocionálny priestor, v ktorom sa žena začne otvárať sexualite s vami
 • Ako posilniť svoju sebahodnotu, cez interaktívnu videokapitolu
 • Ako nájsť bod, v ktorom môžete začať rozvíjať sexualitu so svojou partnerkou 
 • Vysvetlím vám aký je rozdiel medzi mužskou a ženskou sexualitou a ako toto poznanie využiť v prospech rozvíjania sexuality vo vašom vzťahu
 • Prejdeme si podrobne ďalšie prístupy k žene, ktorými nahradiť sexuálny tlak, ktorý zabíja akúkoľvek vášeň
 • ako vytvoriť ťah, ktorí rozprúdi v žene túžbu
 • Ukážem vám aký je rozdiel medzi milovanim "word" a "excel" (hlavové milovanie a milovanie duší)
 • hlbšie sa povednujeme témam ako sú: žiarlivosť, otvorený sexuálny prúd, bytosť vzťahu, dôležitosť orálneho sexu 
 • prejdeme si sexuálne polohy, techniky a pomôcky ktoré podporujú vášeň 

Aby som to zhnurla: 

Tento kurz vám otvorí nové okno vnímania sexuality a dá vám do ruky nástroje, ktorými môžete začať pretvárať svoj sexuálny život podľa vašej túžby a možno vás privedie aj ďalej, ako ste si doposiaľ vedeli predstaviť.

Pomôže vám vytvoriť hlbšie prepojenie so svojou partnerkou na úrovni citov a sexuality. A vaša partnerka bude na vás pozerať s úctou, obdivom a hlbokým rešpektom.

Tento WEBSEMINÁR obsahuje 20 VIDEO KAPITOL s textom.

 

PRE MUŽOV KTORÍ CHCÚ VIAC

- Veľa mužov si neuvedomuje, že môžu ovplyvniť to, či ich partnerka má záujem rozvíjať ich spoločný sexuálny život. Nechajú sa odradiť tým, že sa treba starať o deti, že partnerka nemá náladu, alebo jednoducho nieje čas a chuť.

-Veľa mužov má nesprávne sexuálne návyky, ktoré získali počas dospievania na porne. Kvôli tomu v sexe postupujú podľa nahratých obrazov v podvedomí a nedokážu sa na svoju partnerku naladiť. Partnerka cíti, že partner ju necíti a nedokáže sa pri ňom uvolniť. Tak nachádza stále viac výhovoriek ako sa sexualite vyhnúť.

-Muži v dnešnej dobe vstupujú do dospelosti nezrelí. Nemajú oporu mužských predkov. Nieje od koho sa inšpirovať a musia si svoju silu pracne budovať pokusom a omylom. Dostanú sa do manželstva ani nevedia ako a tam už je objavovať sexualitu náročnejšie. Často krát prídu k zrelosti vo vyššom veku, keď už by si partnerku vedeli zvoliť vedome, už ich spoločnosť dávno natlačila do manželstva a rodičovstva. Niektorí mali šťastie a niektorí nie.

Na znovu objavenie skutočnej sexuality však nikdy nie je neskoro. Musia na to však byť dvaja.

Dovoliť si však uznať, že sexualita je jedným z dvoch hlavných častí motora v partnerskom vzťahu je prvým krokom ku zmene. Druhou hlavnou časťou je pozornosť.

Ako rozvíjať tieto aspekty sa dozviete vo webseminári.

 

Som Martina Mab Junga a …

som terapeutka mužov, žien a párov. Už 7 rokov sa venujem témam partnerských vzťahov a sexualite. Na svojich seminároch pre páry, so svojim partnerom pomáhame párom znovuobjaviť vášeň vo vzťahu. Na mojich terapiách a seminároch pre ženy, pomáham ženám prebudiť svoju sexualitu a otvoriť sa jej objavovaniu v ich životoch.

Čo je základným kameňom vedomého vytvárania sexuálneho života medzi partnermi? 

Základným kľúčom ku všetkým vzťahom, hlavne suexuálnym, je sebahodnota. 

To v čo veríte že si zaslúžite, vám prichádza od ľudí vo vašom živote. Teda aj v sexualite, od vašej partnerky.

Napríklad, ak vaša partnerka sexuálne odmietavá, zamyslite sa nad tým, či niekde vo vnútri nemáte nahraté, že ja si nezaslúžim.....viac lásky a sexuálnej intimity 

Ale dobrá správa je, že v stom nie ste sám. Žiadny človek, muž nemusí žiť nenaplnený sexuálny život. Naopak, som presvedčená, že každý muž a žena si môže dovoliť vedome vytvárať svoj život, osobný, pracovný aj rodinný a v neposlednom rade sexuálny. Taký, po akom vo svojom vnútri túži. 

-Tento webseminár je pre mužov, ktorí majú uspokojivý sexuálny život, ale túžia do neho priniesť viac vášne a túžby a možno aj častejší interval.

-Taktiež je vytvorený pre mužov, ktorí vo svojom vzťahu nezažívajú sexuálne uspokojenie po akom túžia.

-Alebo pre mužov, ktorí sú otvorení novým veciam a chcú obohatiť svoju už teraz skvelú sexualitu o nové rozmery.

Aby som v tomto kroku mužov viac podporila, vytvorila som webseminár, ktorý je súhrnom mojich poznatkov z terapií, ktoré využívam pri práci s otváraním sexuality u žien a párov: 

 

Webseminár "MILENEC" 

Pre všetkých mužov, ktorí si uvedomujú že chcú v živote od sexuality viac.

Pre všetkých mužov, ktorých chcú zažívať vášeň a radosť zo sexuálneho života v bežnom dni.

Pre všetkých mužov, ktorí sú ochotní venovať svoju energiu a čas skvalitneniu sexuálneho života so svojou partnerkou.

Všetok váš investovaný čas sa vám vráti v podobe citovej a sexuálnej otvorenosti a blízkosti vo vašom vzťahu 🙂 

Čo o webseminári povedali jeho účastníci? 

Tento web seminár mi ukázal - že môj sexuálny život nemusí byť závislý na nálade mojej ženy. Ale že ja sám môžem pracovať na tom, aby sexualita, ktorú ja do vzťahu prinášam bola natoľko živá, aby ovplyvnila nastavenie mojej partnerky. Ďakujem.

Milan, HR manažér

Mati ďakujem za tvoj online kurz. Zhostila si sa úlohy naozaj zodpovedne a poskytla si mi opäť nový pohľad na intímne vzťahy. 🙂 Sám sa témou rozvoja vlastnej sexuality a intimity zaoberám už niekoľko rokov, aj napriek tomu som našiel v online kurze Milenec mnoho nových pohľadov a súvislostí. Najviac sa mi páčilo ako tam bolo popísané súvislosti s emocionalitou ženy a tým čo sa udeje pred milovaním a čo s tým môže muž urobiť. Páči sa mi ako sú v kurze popísané jasne a zreteľne, mnohé súvislosti, ktoré som si neuvedomoval, že to tak skutočne žena môže prežívať. Vidím zmenu aj v mojom dlhoročnom vzťahu, kedy po aplikovaní princípov, ktoré som si vzal z kurzu sme sa opäť posunuli v oblastiach, ktoré sú pre nás veľmi citlivé. Druhú najdôležitejšiu vec, ktorú som si uvedomil je, že nemusím očakávať, že sa zmení partnerka alebo jej prístup k sexualite. Ja mám plnú moc nad tým čo sa odohráva v mojom vnútri a môžem prevziať za to plnú zodpovednosť. Zodpovednosť za to aký mám pohľad na vlastnú sebahodnotu a sebelásku. Keď som zmenil toto svoje vnútorné nastavenie a uveril som tomu, že to môže byť aj našom vzťahu inak, automaticky na to začala reagovať aj moja partnerka a opäť nás to k sebe viac priblížilo a prehĺbilo to našu intimitu. V kurze je mnoho praktických princípov, ktoré môže chlap zaviesť do praxe a skutočne zmeniť to koľko radosti prežíva vo vlastnom intímnom živote. Ku kurzu sa budem určite opakovane vracať, pretože je tam naozaj veľké množstvo užitočných princípov a informácií, ktoré môžu skutočne zlepšiť intimitu a partnerský život.

Stanislav Ličko zakladateľ projektu novymuz.sk a autor knihy Ako ju pochopiť.

Milenec je pre mna polopatisticke vysvetlenie vztahov a nuancii medzi muzom a zenou, z obidvoch pohladov. Je tiez inspiraciou ako tento vztah jednak udrzat zivym a tiez ako ho este viac prehlbovat. Pomohol mi pochopit ako to zeny v zivote maju a preco to vsetko muzom nemusi byt vzdy jasne.

Martin Ambruš ,masáže a terapie

Vhodný dar ako protihodnota za webseminár, ďakujeme

70 eur / 1800 CZK

Informácie k platbe: 

FIO BANKA
v mene EUR: SK0483300000002400763989
v mene CZK: SK8283300000002601586050
SWIFT:FIOZSKBAXXX
správa pre príjemcu: uveďte Vaše prihlasovacie meno do stránky seminára

Čo je webseminár? 

Webseminár je seminár na webe. Nemusíte nikam chodiť, aby ste seminár absolvoval. Po uhradení poplatku za webseminár dostanete na svoj email prihlasovacie údaje na stránku, kde sú moje lekcie a techniky nahrané v online videách. 

Dostanete k nim teda neobmedzený prístup. Videá si môžete podľa vlastnej potreby prehrávať viac krát, alebo si z nich písať poznámky. Každý máme aj v učení sa svoj jedinečný štýl a seminár vo forme videí vám dáva možnosť načerpať z tém kurzu čo najviac.