Vzdelávanie terapeutov

Vzdelávanie terapeuta V troch trojdenných cykloch vám odovzdám vedomosti a skúsenosti za 10 rokov mojej terapeutickej práce, formou transformačno náučného a tréningového procesu.

 

Naučíte sa viaceré terapeutické techniky, najväčší dôraz bude však kladený na Váš vlastný osobný rozvoj. V rámci úrovní vedomia, čistenie filtrov vnímania, a napájanie sa najvyšší zdroj. Hlavným nástrojom vašej terapeutickej práce sa stane cez intuíciu vedenie vyššieho JA. Pretože, to je u terapeuta najcennejšia kompetencia. Stať sa kanálom kde mizne ja, a umožnujeme liečenie zdroja ukotveného v prítomnom okamihu. Aby sme k tomuto dopracovali, potrebujeme sa ale najprv oprieť o techniky, cez ktoré vedieme klienta. Techniky ktoré sa naučíte: regresné terapeutické metódy práce s vnútorným dieťaťom a s minulými životmi, čistenie rodovej línie a napájanie sa na predkov, techniky založené na princípoch konštalácií a práce s gestom, technika otvárania vedomia svojho spirituálneho JA a napájanie sa na ZDROJ stvorenia. Práca s kruhom a skupinou. Tréning Hĺbkovej pocitovej komunikácie, ktorý je vhodný aj do rodinného a vzťahového života. Vedené rozhovory SPIRIT COACHING. Práca s vedením skupiny: Ako terapeuticky a spirit coachingovo pracovať so skupinou, rôzneho typu kolektívu. Vedenie kruhu. Prednášky na témy: zrod duše, počatie, prenatál, pôrod, detstvo, puberta, dospelosť, iniciácia, archetypy, predkovia, partnerstvo, sexualita, menštruačný cyklus, rodičovstvo, pracovný kolektív, kolektívne traumy a sociálne kódy a modely, poslanie duše, človek ako spirituálna bytosť, energetická práca, energetický vampirizus, smrť, minulé a budúce životy,. Výcvik je vhodný pre terapeutov, budúcich terapeutov, osobných sprievodcov, ľudí z pomáhajúcich profesií, masérov, práca s deťmi, dospelými, chorými. A taktiež pre bežného človeka, ktorý chce prejsť hlbšími osobnostnými posunmi, pochopiť fungovanie osobnosti človeka a jeho vzťahov, intímnych aj spoločenských a osvojiť si komunikáciu ktorá lieči vzťahy a ľudí.

 

Rada Vám odpoviem na vaše otázky, počas nabiehania do terapeutickej praxe. Avšak medzi troma stretnutiami je mesiac rozostup, takže to je priestor už na pomalý rozbeh v domácom prostredí. Teším sa na skupinu ktorá sa vyskladá pretože, každá špecifická bytosť utvára jedinečnosť celku. Preto aj cena nemôže byť prekážkou, ak niekto veľmi cíti volanie prísť a má momentálny finančný nedostatok, môže mi napísať a budeme hľadať možnosti.

 

MOJA PODMIENKA: účasť účastníka na celom cykle, nie je možné absolvovať len časť výcviku, keďže je obsah vystavaný ako celok, ktorý na seba nadväzuje. A pre celostnú prácu s klientom, je dôležité mať všetky potrebné informácie.

 

Priestor a miesto tréningu bude upresnený prihláseným účastníkom. Teším sa na skupinu pracovníkov svetla, ktorí spolu kráčame v prvej vlne ľudí, vyslobodzujúcich svoje vedomie spod závoja ilúzii. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam tak vyšľapávame cestu pre tých, ktorí idú transformáciou v ďalších vlnách.

 

S úctou a radosťou Mab Junga

Cena a dôležité informácie: 

Vhodný príspevok ako protihodnota vzdelávania je: 190 eur/ 4900 CZK za 1 cyklus, za celé vzdelávanie o troch trojdňových víkendoch to je 570 euro/ 14 700 CZK, v cene máte celoročnú konzultáciu v prípade potreby, cez telefón. Je potreba poslať zálohu 300 eur/ 7750 CZK, ako 3 x 100 eur za každý samostatný víkendový celok. Zvyšných 90 eur/2320, treba doplatiť osobne priamo na danom cykle. Zaplatiť zálohu je treba najneskôr do 10 decembra. Vaše miesto na vzdelávaní vám bude rezervované až po uhradení daru na účet:

Mbank SK73 8360 5207 0042 0597 1431

 

Ak máte ešte hocijaké otázky pred tým, ako sa prihlásite, neváhajte ma kontaktovať cez email martina.junga@gmail.com alebo telefónne číslo 0918 231982

Teším sa na vás!

 Mab Junga