Terapie

PÁROVÁ TERAPIA

Každý vzťah, podobne ako život sám, ide na vlnách. Niekedy sa však tam dole zamotáme. Niekedy dopomôžu udalosti z von, príchod detí do vzťahu, finančná kríza, nevera. Alebo nás rozdeľujú témy z nášho vnútra.

Tie si nesieme zo svojho detstva, napríklad ťažkosti s pocitovou komunikáciou alebo sexualitou. Vzťahová, alebo teda párová terapia ma zakaždým nesmierne očarúva.

Niekedy stačí správne posunúť figúrkou na šachovnici vzťahu a opäť prúdi láska tam kde predtým sídlil chlad. “V našich vzťahoch napĺňame modely, ktoré sme prebrali od našich rodičov. Častokrát v rôznych situáciách jednáme pod vplyvom automatického pilota, ktorého nastavili oni a my si to vôbec neuvedomujeme.“

Párovou terapiou riešim dlhodobé zranenia, ktoré medzi partnermi stoja a neumožňujú im cítiť lásku a vášeň tu v prítomnosti. Páry učím spôsob hĺbkovej pocitovej komunikácie, ktorá im pomáha riešiť akékoľvek problémy. A znovu rozprúdiť blízkosť vo vzťahu. Terapeuticky riešim bloky a programy, ktoré jednotlivcom bránia naplno sa uvoľniť vo vzťahu a začať cítiť seba, partnera, sexualitu.

kontakt: Martina Junga 0918 231982

martina.junga@gmail.com