Ako môže každá žena začať vedome utvárať svoj vzťahový, rodinný a aj profesionálny život? 

Veľa žien si v dnešnej dobe neuvedomuje, že to či o nich ich partneri majú záujem, či ich deti sú problematické, alebo ako sa im darí v práci, majú plne vo svojich rukách.

Žiaľ, niekedy, ak si to aj uvedomujú, netušia, ako s tým naložiť.

Dovoliť si však pocítiť a počúvnuť samú seba je prvým krokom k ženskej alchýmii.

Ako to viem?

Som Martina Mab Junga a …

...Pred niekoľkými rokmi som si na materskej s mojím druhým synom uvedomila, že nie som šťastná. Nežila som naplnený život plný radosti, tvorenia a lásky, po akom som vždy túžila.

Tak začala moja obrovská osobná výzva, a zároveň aj premena.

Vykročila som na cestu k sebe a otváraniu môjho vnútorného potenciálu.

Tam som si dovolila rozviesť sa a nájsť si nového partnera. Založili sme si rodinu, v ktorej som šťastná. Prácou na sebe sa mi začali odkrývať moje schopnosti a prehlbovať moje napojenie na klientov.

Pracujem som ženami a otváraním ich ženského potenciálu už 7 rokov. Som terapeutka, ktorá pracuje s jednotlivcami aj pármi v kríze.

Pomáham otvárať ženám svoju sexualitu a párom znovuobjaviť vášeň vo vzťahoch. Tejto témeme sa venujeme aj so svojim manželom Igorom, na našich seminároch pre páry, ale seminároch zameraný na prácu s novými princípmi vo vzťahoch. 

V súčasnosti popri preliečovaní a prepise blokov a kódov z detstva, robím aj nové nastavenia na aktiváciu vnútorného potenciálu človeka. A na zmenu vedenia z hlavy do vyššieho ja.

 

Čo je základným kameňom vedomého vytvárania svojho života vo všetkých oblastiach? 

Základným kľúčom ku všetkým vzťahom, či už pracovným alebo osobným, je sebaláska. 

Tak, ako vidíte vy samú seba, tak vás vníma aj okolie. 

Napríklad, ak je váš šéf v práci príliš prísny, zamyslite sa nad tým, či nie ste na seba príliš prísna v prvom rade vy sama... 

A teraz sa zamyslite, nie je takýchto situácií vo vašom živote viac...? 

Pravdepodobne áno. 

Ale dobrá správa je, že v stom nie ste sama. Žiadna žena už nemusí žiť nenaplnený, nešťastný život. Naopak, som presvedčená, že každá žena si môže dovoliť vedome vytvárať svoj život, osobný, pracovný aj rodinný taký, po akom vo sovjom vnútri túži. 

Aby som v tomto kroku všetky ženy podporila, vytvorila som: 

 

Webseminár "Žena, Alchysmistka života" 

Pre všetky ženy, ktoré si už uvedomujú, že môžu vedome vytvárať svoj život.

Pre všetky, ktoré chcú zažívať lásku, vášeň, radosť a šťastie každý deň.

Pre všetky ženy, ktoré vedia, že chcú viac lásky a sebalásky vo svojom živote... 

Som vytvorila webseminár s názvom Žena, Alchymistka života. 

Tešíte sa, čo sa vo webseminári dozviete a naučíte? 🙂 

Vo webseminári sa dozviete a naučíte: 

 • Prečo je Sebaláska kľúčový vzťah a čo všetko ovplyvňuje? 
 • Ako posilniť sebalásku cez jednu techniku, ktorou si môžete vyriešiť všetky témy, ktoré vás v živote trápia. 
 • Ako nájsť a začať napĺňať svoj jedinečný vnútorný potenciál? 
 • Ukážem vám prácu s tieňom. Je to technika, ktorou sa dajú liečiť veci z našej minulosti vďaka liečeniu nášho vnútroného dievčatka. 
 • My ženy žijeme z lásky. Ukážem vám ako prežívať lásku každý deň v partnerskom vzťahu. 
 • Poviem vám o najmocnejších zbraniach ženy. Sú nimi Neha, Láska (a tretiu vám prezradím v kurze 🙂 ).
 • Prejdeme podrobne ďalšie dôležité ženské témy, ako sú menštruácia, sexualita, tanec, nosenie sukní, vďaka ktorým naplno objavíte Alchýmiu ženy. 
 • Ukážem vám meditačnú techniku na prácu s vyššími energiami, ktoré zvyšujú vibračnú úroveň vašeho života. 

Aby som to zhnurla: 

Tento kurz vám otvorí nové okno vnímania samej seba a vášho života. Vyvedie vás z ilúze, že ste bezmocnou obeťou ľudí a situácií vo vašom živote a dá vam do ruky nástroje, ktorými môžete začať pretvárať svoj život podľa túžby vašej duše.

Pomôže vám dostať hlbšie prepojenie so svojim partnerom, lepší kontakt a nadhľad na komunikáciu s vašimi deťmi. Pomôže vám odkrývať svoj vlastný vnútorný potenciál, ktorý prinesie viac radosti a úspechu do vášho profesionálneho života.

 

Vhodný dar ako potihodnota za webseminár a ďalšie dôležité informácie 

Myslím si, že cenu som nastavila tak, aby si webseminár mohla dovoliť noazaj každá žena. 

48 eur / 1313 CZK

Informácie k platbe: 

FIO BANKA
v mene EUR: SK0483300000002400763989
v mene CZK: SK8283300000002601586050
SWIFT:FIOZSKBAXXX
správa pre príjemcu: uveďte Vaše prihlasovacie meno do stránky seminára

Pre vstup do websemináru je potrebné: 

 1. Registrujte sa pomocou formulára nižšie
 2. Získate prístup do prvej kapitoly web seminára
 3. Po uhradení poplatku za web seminár Vám bude sprístupnený automaticky celý obsah
 4. Prevod obyčajne trvá do 2 prac dní ak chcete uríchliť proces vstupu do seminára zašlite potvrdenie o platbe na mail: igor.uptoyou@gmail.com, na tomto mail riešte aj Vaše otázky ohľadne registrácie alebo prihlísenia do web seminára
 5. Teším sa Vás v členskej sekcii

Čo o webseminári povedali jeho účastníci? 

Až teraz som sa dostala k meditácii vo meditacii na webseminari. UUUUzasnaaaa. Dakujem pekne. Taku meditaciu som este nezazila. Uplne som vsetko precitila. Jedna kraaasa. 💓 D.S

D.S.

Ďakujem veľmi pekne za krásny a prínosný seminár. Pri každej téme som mala pocit, že si to narozprávala pre mňa 🙂. Toľko krát som už počula množstvo návodov ako byť tou ženou s veľkým Ž, ale zakomponovať to do bežného života je takééé ťažké, keď som každú chvíľu prevalcovaná starými vzorcami a zvykmi. Tento seminár mi pripomenul ako s tým pracovať, za čo som veľmi vďačná 💓

Daniela

Čo je webseminár? 

Webseminár je seminár na webe. Nemusíte nikam chodiť, aby ste seminár absolvovala. Po uhradení poplatku za webseminár dostanete na svoj email prihlasovacie údaje na stránku, kde sú moje lekcie a techniky nahrané v online videách. 

Dostanete k nim teda neobmedzený prístup. Videá si môžete podľa vlastnej potreby prehrávať viac krát, alebo si z nich písať poznámky. Každý máme aj v učení sa svoj jedinečný štýl a seminár vo forme videí vám dáva možnosť načerpať z tém kurzu čo najviac. 

Zároveň získate prístup aj do Uzvaretej skupiny na Facebooku s názvom "Žena, Alchymistka života", ktorá je vytvorená špeciálne pre účastníčky webseminára. Aby mohli komunikovať so mnou a zdieľať svoje uvedomenia, ktoré im počas webseminára prišli. Takto sa môžeme vzájomne všetky podporovať. 

 

Žena alchymistka života - úvod a informácie

Vitajte na websemináry. Počas tohto websemináru vypnite hlavu a nechajte sa unášať vašou dušou. Jednotlivé kapitoly si môžete prehrávať viackrát, aby vám to dokopy ako celok dávalo zmysel. Cez prácu na svojich blokoch a kódoch z minulosti sa vaše podvedomie nastaví na spoluprácu. A celkovo si postupne vytvoríte vlastnú jedinečnú cestu spracovania starého, v transformáciu nového. Počas tvorby semináru som nastavila a zároveň poprosila moje vyššie ja, aby oslovilo o spoluprácu vaše vyšššie ja. Táto spolupráca pomôže, v intuitívnom vedení vášho podvedomia, k efektívnemu riešeniu a liečeniu toho, čo sa vám bude otvárať. Každý človek má svoju myseľ, svoju dušu (akoby srdce pre tento život, jednoducho miesto kde sú uložené všetky vaše pocity a túžby) a potom tu je ešte vyššie JA. To je váš duch, to je tá božská časť vo vás. Ktorá je dokonalé božie svetlo. Je napojená na zdroj všetkého stvorenia a má prístup k všetkým informáciám. Snahou tohto semináru, je otvoriť vaše vedomie zmene. Pochopeniu, že ste viac ako myseľ a emócie. Ste viac ako príbeh tohto aj všetkých vašich životov. Vďaka tomuto vedomiu, budete stále menej a menej obeťou vašich tráum z detstva. A začnete sa meniť z obete na TVORCU. Tvorcu vašeho života. Alchymistku života seba a tých, ktorých milujete. Pretože, aj keby ste si to absolutne neuvedomovali, tkáte nitky osudu seba, vášho partnera aj vašich detí. Pozrite si koľko vecí vo vašom živote ovplyvnili vaši rodičia. A to bez ohľadu na to, či boli dobrí, zlí alebo neboli.  Ak neboli bola tam čierna diera, ktorá ovplyvňnovala. Preto, žačnime žiť vedome. Zoberme zodpovednosť za svoj život do svojich rúk a nenechajme, aby ho riadilo naše zranené dievčatko v nás. Poďme teda spolu na cestu transformácie našich dávno zabudnutých bolestí, ktoré nás denno denne ovlyvňujú a nevedome tak určujú chod nášho života. VITAJTE

Dôležitá INFO: verím v zákon výmeny energie Ak chcete niekomu z vašich milovaných pomôcť a darovať mu tento seminár, tak mu ho zakúpte. Ale nedávajte mu svoj prístup. Suma za seminár je urobená tak, aby si ju naozaj mohol každý dovoliť. A kto nie, budem rada ak mi napíše svoj príbeh a ja mu podľa nacítenia rada poskytnem zľavu. Ak však dáte svoj seminár niekomu a on nezaplatí, neprejde bránou výmeny energie a vskutočnosti akoby bol bol v seminári za závesom. Moji duchovní sprievodcovia a energie semináru sú nastavené pre každého, kto ocení ponúkaný materiál.