Túžite zažiť hlboké prepojenie so svojim partnerom? Chcete obnoviť vášeň vo vašom vzťahu?

Ostravice  12.4. -14.4.2019

Zažívate niečo podobné? 

 • Máte pocit, že váš vzťah ochladol?
  Spomínate na začiatky vášho vzťahu, keď ste sa rozprávali celého hodiny, nespali celé noci a užívali si každý okamih v prítomnosti jeden druhého?
 • Zdá sa vám, že medzi vami zmizla vášeň?
  Cítite, že váš vzťah je skôr o zvyku? Zo šťastných chvíľ sa stal stereotyp? Riešite už len veci typu práca, deti, domácnosť a na vaše intímne spoločné chvíle neostal čas?
 • Chcete zažiť silnejšie prepojenie?
  Máte sa radi, len na seba nemáte čas popri iných povinnostiach? Tužite cítiť opäť to intenzívne prepojenie so svojim partnerom, ako na začiatku?

Možno ste sa ocitli v situácii, keď neviete, čo ďalej s vaším vzťahom.  Možno cítite, že chcete od vzťahu viac a potrebujete viac blízkosti a viac vášne. Pocity, ktoré prežívate, sú prirodzené a často sa objavujú po niekoľkých rokoch vzťahu. Možno vás rozdelila práca, deti, žiarlivosť... Vieme s takouto fázou vzťahu pracovať.

Volám sa Martina Junga a chcela by som vám priblížiť môj osobný príbeh, aj to, prečo sme s Igorom začali robiť partnerské semináre. 

 

Už od detstva som snívala o romantickom "rozprávkovom" vzťahu, kde sa dvaja ľudia do seba vášnivo zamilujú, sú jeden pre druhého ako stvorení, a žijú spolu šťastne až do srmti.

Tak som taký vzťah hľadala. Prešla som nejakými vzťahmi v mladosti. Každý vzťah ma posunul bližšie k môjmu mužovi.  Mužovi, o ktorom som si myslela, že je môj vysnívaný, že on je ten pravý, ten princ, s ktorým budem už navždy šťastná.

Založili sme si spolu rodinu a tešili sa z prvého bábätka, syna. Onedlho za ním si nás vybrala aj druhá dušička, náš druhý syn. 

Ja som však nebola taká šťastná, ako by som mohla byť. Ako to viem? Cítila som sa nešťastná každý deň aj keď som mala to, po čom túži väčšina žien - 2 zdravé krásne deti a manžela. No chýbali mi iné veci: Necítila som sa sebarealizovaná vo svojom vlastnom živote, nezažívala som žiaden rozvoj, môj osobný, ani vzťahový, necítila som blízkosť medzi mnou a mojím mužom.

Momenty šťastia sa doslova scvrkli na pár hodín do týždňa, kedy sme spolu šli v sobotu na výlet a v nedeľu na spoločný nákup do supermarketu. A mne toto jednoducho nestačilo. 

Moja vnútorná nespokojnosť narastala a ja som začala hľadať ženy, ktoré by ma svojim životom a vzťahom inšpirovali. Niekde vo svojom vnútri som vedela, že je možné mať krásny, šťastný, naplnený vzťah každý deň, ale potrebovala som vedieť, AKO je to možné. 

Do môjho života v tom čase vstúpila Kairami z Čiech. Zahliadla som náhodou video na Cestách k sobě a nevedela som z nej spustiť oči. Mala asi 40 rokov a vyzerala fantasticky. Dovtedy som videla ženy v jej veku iba nešťastné, pribraté alebo neprirodzene umelé, jednoducho ona bola plná života a inšpirácie. To ma prebralo k tomu, že ja chcem zistiť, čo sa vlastne deje v jej živote a ako aj ja sa môžem sebarealizovať.

Ona bola prvá, na ktorej seminár som zavítala, aby som začala objavovať to tajomstvo ako byť skutočne šťastná. Odvtedy som aktívne začala pracovať na svojej sebahodnote a sebaláske. Zároveň som pochopila, že môžem chcieť od života viac, ako len sedieť doma, čakať na muža a cez víkendy ísť do prírody, alebo do obchodu.

Najťažšie a asi aj najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré som mohla v tom čase urobiť, bolo dovoliť si sa rozísť s mojím mužom. Ešte z detstva som totiž vedela, že pre deti je oveľa horšie žiť s oboma rodičmi pod jednou strechou, keď je tam prázdnota, stres a hádky, ako žiť v dvoch domácnostiach. Urobila som teda krok vpred, rozišli sme sa. 

Po istom čase som stretla muža, môjho terajšieho partnera Začali sme spolu fungovať, aj keď som si myslela, že sa k sebe absolútne nehodíme, lebo on bol introvert, ja som bola extrovert.  Ja som vždy vyjadrovala city, bola som vášnivá, on bol chladnejší, rozumový. Ale sexualita bola tá, ktorá nás spájala, bolo to niečo medzi nami magické. To nás k sebe vždy pritiahlo, aj po chvíľach keď sa naše povahy obrusovali ako dva kamene.

No poučená z predchádzajúceho vzťahu som si povedala: Radšej sa rozídem, ako by som mala prebrať aj úlohu muža, alebo robiť svojmu partnerovi matku.

A tak som bola od začiatku vzťahu pravdivá k sebe, aj k partnerovi a dovolila som mu aby sám obajvoval cesty k samému sebe a zároveň ku mne. Hoci som tým riskovala rozchod. Že keď mu ukážem všetko, čo je skutočne vo mne, vzdá to a opustí ma.

Môj nový partner, Igor, dostal vždy priamo na tanieri, čo cítim, ako to cítim. A bol konfrontovaný s tým, že aj chcel byť v pravdivom vzťahu musel začať aj on ukazovať, čo cíti, čo si myslí, pomenovať, čo by chcel (aj keď zo začiatku to bolo pre neho ťažké). 

Tak sme začali spolu chodiť na rôzne semináre, prednášky. Čítali sme, rozprávali sme sa, dovolili sme jeden druhému odkrývať, čo v nás je. Potom sme sa napojili na ľudí zo Švédska, ktorí prevzali špeciálnu komunikačnú techniku od autistickej psychologičky menom Iris Johanson, kde ľudia môžu odkrývať svoje bolesti, preliečiť ich,  a vďaka tomu sa cítiť bližšie k sebe.

Túto metódu sme si zobrali a začali sme ju v páre využívať, zapojili sme do toho naše veci, ktoré nám do toho prichádzali. Prišli sme na to, že cez tú komunikačnú metódu dokážeme prejsť aj väčšie krízy alebo obdobia chladu, či náročné situácie vo vzťahu. A že táto komunikácia, dokáže prehlbovať našu sexualitu.

Postupom času som tieto techniky využívala u mojich klientiek ako terapeutka, venovala som sa len ženám, robila som ženské semináre. A Igor tiež robil rôzne akcie, nordic walking, tábory pre deti, vedomý box a tak sme sa dali dokopy aj v tomto. 

Na našich párových seminároch pracuje Igor s mužmi, ja so ženami, a potom sa spoločne prepájame. Muži so ženami. Pracovať s ľuďmi na ich sebarozvoji, na tom aby boli bližšie sami k sebe a tým pádom jeden k druhému je to čo milujeme, to v čom sme dobrí.

Čo je vo vzťahu kľúčové? 

Milí, rádi bychom Vás pozvali na jedinečný POBYTOVÝ SEMINÁŘ PRO PÁRY . ŽENÁM POZORNOST , MUŽŮM ÚCTU.

Je to příležitost pro ty z vás, kteří pociťujete tohle:
- Cítíte, že váš vztah prochází ochlazením?
- Zdá se vám, že mezi vámi zmizla vášeň?
- Cítíte, že váš vztah je spíš o zvyku?
- Ze šťastných chvil se stal stereotyp?
- Řešíte už jen věci typu práce, děti, domácnost a na vaše intimní společné chvíle není čas?
- Chcete zažít silnější přepojení?
- Máte se rádi, jen na sebe nemáte čas popři jiných povinnostech?
- Toužíte znovu cítit to intenzívní přepojení se svým partnerem, jako na začátku?
- Ocitli jste se v situaci, kdy nevíte, jak dál ve vašem vztahu. Možná cítíte, že chcete od vztahu víc a potřebujete víc blízkosti a víc vášně.

Vzpomínáte na začátky vašeho vztahu, když jste si povídali celého hodiny, nespali celé noci a užívali si každý okamžik v přítomnosti toho druhého?
Pocity, které prožíváte, jsou přirozené a často se objevují po několika letech vztahu. Možná vás rozdělila práce, děti, žárlivost ... Víme s takovou fází vztahu pracovat.

Co je ve vztahu klíčové?
Vášeň ve vztahu se může neustále rozvíjet a neklesat. Mezi partnery může existovat hluboké propojení, které se může i po hádkách a konfliktech prohlubovat. Vztah může být živý a vášnivý. My v to věříme. To vše jde.

Určitě i vy cítíte, že téma vztahů a sexuality v životě člověka je velmi důležitá. Třeba jen uvěřit, že i právě vy můžete takto plný vztah a sexualitu zažívat.

Díky párovým seminářům učíme lidi, že mohou společně komunikovat na různá témata, trávit společný čas tvořivě, mohou sdílet své názory a prožívat pocity. Skrz různé techniky, konstelace, práci s energií, s pohybem, s tancem pomáháme lidem transformovat staré omezující přesvědčení o vztazích.Ty si nosíme z dětství z našich původních rodin, sem do přítomnosti do našich vztahů a ani o tom častokrát nevíme.

Pomáháme lidem nacházet nové zdravé modely a přestavujeme jejich v podvědomí, které vede naše vztahy podle toho, jak je nastaveno a v co věří.
Jedna z nejdůležitějších věcí na našich seminářů je způsob, jakým učíme páry komunikovat.

Klíčem je vědomí, že muži potřebují úctu a ženy pozornost.

Když žena dokáže i v krizových situacích komunikovat s mužem s úctou, aniž by ho dávala do role dítěte, muž jí důvěřuje a je ochoten s ní vstupovat i do hlubších témat života.

Pokud na druhé straně muž dokáže dát ženě vědomou pozornost a neopouští ji ve chvílích kdy je její těžko, žena mu důvěřuje a otevírá se mu na všech rovinách sebe samé. V tomto okamžiku se výrazně otevírá sexualita ve vztahu, která je pro oba energetickou posilou do dalších dní.

CO SE NA KURZU NAUČÍTE:
- Jak si více vychutnat společné chvíle lásky a vášně
- Jak využít konflikty a chvíle chladu na posílení vztahu
- Rychlý způsob, který odstraňuje pocity viny ze vztahu (jinak nazývaný i Trénink hloubkové párové komunikace)
- Jak mluvit tak, aby muž naslouchal
- Jak mluvit tak, aby se žena necítila zraněná
- Jak podpořit muže, aby se ve vztahu cítil respektován a svobodný
- Jak dát pocítit ženě, že je milovaná a přijata taková, jaká je
- Jak znovu probudit vášeň ve vztahu a prohloubit intimní spojení
- Jak se cítit i po konfliktu blíže a láskyplnější jeden k druhému
- Konstelace nastavení mužské a ženské role ve vztahu
- Předání starých nefunkčních rodových vzorců partnerství a přijetí nových vlastních nastavení

CENA A DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Cena za kurz je 7000,- Kč
Je to výsledná suma pro pár (2 účastníky, která pokrývá ubytovaní pro 2 osoby, stravu a příspěvek pro lektory.)
KDE:
Párový seminář bude na horské chatě Ostrá, Ostravice. Adresa: Ostravice ev.č. 1105
739 14 Ostravice
Moravskoslezský kraj, Česká Republika.

MAPA MÍSTA KONÁNÍ - ZDE: https://sk.mapy.cz/zakladni?x=18.3913928&y=49.5534783&z=17&source=firm&id=682997
GPS souřadnice: 49.5532556N, 18.3915858E

TERMÍN: 12.04. – 14.04.2019
Začátek je v pátek 12.04.2019 o 17:00

REZERVACE MÍSTA PRO SEBE A PARTNERA: přihlašte se mailem na: marcela@soulart.sk a uspořadatelka vám pošle všechny potřebné informace a pokyny k zaplacení zálohy ve výši: 2500,- Kč

VÍCE INFO o semináři a taky CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI předešlých párových seminářů si přečtete ZDE: https://stebou.sk/lovinka/

Informace o lektorech:
MARTINA MAB JUNGA: žena která otevírá ženský potenciál. Aktivuje u žen jejich vlastní vnitřní vedení. Jejím hlavním zaměřením jsou partnerské vztahy. Vede individuální sezení a semináře na znovuobjevení vášně ve vztahu. Je vyhledávaná páry v krizi. S těmi trénuje hloubkovou pocitovou komunikaci, která dokáže léčit staré zranění a nastavuje vztah bez viny a zátěže, založený na vzájemném respektu pocitů a individuality partnera. Pracuje i se změnou vztahových kódů, které brání člověku najít partnera. Věnuje se tématům početí, těhotenství, porodů a novým principem ve výchově, které akceptují vnitřní nastavení dětí, které přicházejí na svět v dnešní době. www.martinajunga.sk

IGOR MIHÁĽ: spolutvůrce hloubkové pocitové komunikace mezi páry. Vede hry pro děti a dospělé, které uvolňují staré modely a vzorce z podvědomí a těla člověka. Lektor Nordic walkingu, který propojuje pohyb a vědomou práci se svým vnitřkem, za účelem probouzení vnitřního potenciálu člověka. Ten je klíčem ke zdravé seberealizaci a tím pádem k zdravým vztahům. Zároveň přináší nový pohled na výchovu a vzdělávání, která je založen na akceptovaní jedinečných vnitřních potřeb dětí, které se rodí do nové doby. www.stebou.sk

 

Čo sa na kurze naučíte? 

 • Ako si viac vychutnať spoločné chvíle lásky a vášne 

 • Ako využiť konflikty a chvíle chladu na posilnenie vzťahu

 • Rýchly spôsob, ktorý odstraňuje pocity viny zo vzťahu (inak nazývaný aj Tréning hĺbkovej párovej komunikácie) 

 • Ako hovoriť tak, aby muž počúval 

 • Ako hovoriť tak, aby sa žena necítila zranená 

 • Ako podporiť muža, aby sa vo vzťahu cítil rešpektovaný a slobodný 

 • Ako dať pocítiť žene, že je milovaná a prijatá taká, aká je

 • Ako znovu prebudiť vášeň vo vzťahu a prehĺbiť intímne spojenie

 • Ako sa cítiť aj po konflikte bližšie a láskyplnejšie jeden k druhému 

 • Konštalačné nastavenie mužskej a ženskej roly vo vzťahu 

 • Odovzdanie starých nefunkčných rodových vzorcov partnerstva a prijímanie nových vlastných nastavení 

Cena a dôležité informácie: 

CENA A DŮLEŽITÉ INFORMACE: 
Cena za kurz je 7000,- Kč
Je to výsledná suma pro pár (2 účastníky, která pokrývá ubytovaní pro 2 osoby, stravu a příspěvek pro lektory.)
KDE: 
Párový seminář bude na horské chatě Ostrá, Ostravice. Adresa: Ostravice ev.č. 1105
739 14 Ostravice
Moravskoslezský kraj, Česká Republika.

TERMÍN: 12.04. – 14 .04.2019

Začátek je v pátek 12.04.2019 o 17:00

REZERVACE MÍSTA PRO SEBE A PARTNERA: přihlašte se mailem na: marcela@soulart.sk a uspořadatelka vám pošle všechny potřebné informace a pokyny k zaplacení zálohy ve výši: 2500,- Kč

 

MAPA MÍSTA KONÁNÍ - ZDE: https://sk.mapy.cz/zakladni?x=18.3913928&y=49.5534783&z=17&source=firm&id=682997 
GPS souřadnice: 49.5532556N, 18.3915858E

Čo hovoria účastníci predošlých párových seminárov: 

Víkendové stretnutie vo mne zanechalo hlboký dojem, hlavne kvôli zásahu, o ktorom som vôbec nepredpokladal, že môže nastať. Profesionálne vedená terapia poukázala na rôzne typy smútkov, bolestí a neodkrytých tráum a v rámci víkendu sa u niektorých na tieto aspekty podarilo poukázať, u niektorých pomenovať a u niekoho dokonca naštartovať ozdravné procesy. Som nesmierne rád, že som spoznal ľudí, ktorí vedia prísť s pomocou v momentoch , kde “veda” neúspešne končí. Takisto bol veľmi dôležitý team ľudí, ktorí sa podujali byť v úlohe “vedených” a myslím, že sympatie medzi terapeutmi a touto zložkou len zvýšili šance na úspech celej akcie. Ďakujeme (R.)

účastník párového seminára

Vidieť iných chlapov plakať pomohlo aj mne plakať a skrz plač a ľútosť si liečiť traumy. Najlepšia pre mňa bola simulácia pôrodu/ zrodenia sa. Ukázalo sa mi, že hlavným problémom vo vzťahoch je strach z negatívnej reakcie druhej strany. A preto práca s pocitmi sa dá a musí trénovať. Už len vyslovením pocitov sa môže človeku uľaviť a keď to urobí v kruhu ďalších úprimných ľudí, tak sa uľaví ešte viacej. Zblížili sme sa so ženou, so samým sebou, s ľuďmi, s človečinou! A to najlepšie na záver. Potvrdilo sa mi, že nemusím veriť a až potom príde úľava. Naopak, je možné prv zlepšenie zažiť, aby som mal dôvod v to veriť. Bolo to oslobodzujúce a povzbudivé. (M.)

účastník párového seminára

Vďaka semináru sme opäť našli cestu k sebe, ako dve spriaznené duše, dve srdcia, ktoré našli už pred mnohými rokmi, ale postupom času ich hlava od seba vzďaľovala a zabudli, čo bolo to skutočné, kvôli čomu sú spolu. Je úžasné cítiť, že tá energia, čo nás k sebe ťahala od pätnástich nezmizla a že MY sme tí, ktorí majú možnosť a silu ju neustále udržiavať živú. Lebo žiť vo vzťahu s tým, že iskra bola a už sa nevráti je a bolo pre nás dosť ťažké. Seminár nám pomohol otvoriť oči a uzrieť samých seba v pravde, a zároveň to ustáť a dokonca sa z toho tešiť. Sme zamilovaní a šťastní a to aj keď vieme, že nás čaká dlhá cesta. Nikdy by som nepovedala, že práve to, že si odhalíme najtemnejšie tmy našich sŕdc, môže tak oživiť lásku. (K.)

účastníčka párového seminára

Cítim opätovné prepojenie s mužom. Dlho sme mali problém aj v sexuálnej oblasti, ja som ho začala odmietať, dokonca sa mi protivili niekedy jeho dotyky. A v nedeľu po seminári som ja sama cítila potrebu milovať sa s ním. Presne ako Maťa s Ičom hovorili, ak by to niekto sledoval asi by nevidel nič zaujímavé, ale ja som konečne asi prvýkrát vypla hlavu pri milovaní a nechala sa viesť svojím telom, srdcom a teda bolo to neskutočne krásne. Normálne som cítila, že sme sa znova s mužom napojili na seba, zamilovali do seba. Viac sa snažíme rozprávať o svojich potrebách a pocitoch. (V.)

účastníčka párového seminára

S Maťkinou prácou som sa už stretávala asi pol rok. S manželom sme jej pomoc vyhľadali, keď sme stáli pred krachom nášho vzťahu. Na párový seminár som sa osobne veľmi tešila a nevedela som úplne do čoho idem a kam ma to môže posunúť. Priebehom som však bola ohromená. Maťkina citlivost a individuálny prístup ku každemu človeku mi vyrazil dych. Presne namierené úlohy a slová, ktoré pomohli k hlbokému liečeniu. Úžasna citlivosť pri vedení skupiny, fantasticky vyskladaný program, kde som mohla zažit ženské prijatie a mužskú silu a lásku v jej najkrajších pobobách. Som neskutočne vďačná za tento hlboký spoločne strávený víkend. Ďakujem (K.)

účastníčka párového seminára

Najlepšie, čo víkend priniesol nášmu vzťahu je to, že si KONEČNE môžeme hovoriť pravdy, bez toho, aby následne bolo nutné zachraňovať situáciu. Aj tie pravdy, ktoré možno bolia, no po ich vypovedaní prichádza úľava, prijatie a ešte väčšia láska. A na záver niečo, čo bezpochyby zaujme každého. Pár dni po víkende sme zažili to najlepšie milovanie za celých 9 rokov nášho vzťahu. (K.)

účastníčka párového seminára

Na záver:

Ak máte ešte hocijaké otázky pred tým, ako sa prihlásite na párový seminár Vášeň vzťahu, neváhajte ma kontaktovať cez email martina.junga@gmail.com alebo telefónne číslo 0918 231982

Tešíme sa na vás!

Martina a Igor